Odgrzybianie klimatyzacji

Odgrzybianie klimatyzacji

Postaw na zdrowie!
Zadzwoń i zamów usługę odgrzybiania klimatyzacji.
71 325 61 61

Czystość wdychanego przez nas powietrza ma kluczowe znaczenie dla zdrowia.

Wyobraź sobie, że przy każdym uruchomieniu klimatyzacji ogromna ilość grzybów i bakterii przenika płuc Twoich jak i Twoich bliskich czy współpracowników. Wywołuje szereg potencjalnie poważnych konsekwencji zdrowotnych, także tych przewlekłych. Powoduje spadek koncentracji i wydajności w pracy. Oprócz tego nagromadzenie pleśni w klimatyzatorze obniża jego wydajność i przyczynia się do tworzenia się zatoru w kanałach klimatyzacji. Efektem końcowym może być kosztowna i niewygodna awaria, w momencie gdy sprawnie działające urządzenie jest najbardziej potrzebne.

Dotarcie do miejsc, które są ogniskiem rozwoju grzybów, pleśni i innych zarazków może być trudno dostępne. Wymaga doskonałej praktycznej znajomości budowy konkretnego systemu klimatyzacji ze względu na ryzyko porażenia prądem lub innych obrażeń.

Nasi specjaliści są odpowiednio przeszkoleni i mają spore doświadczenie w skutecznym odgrzybianiu klimatyzacji. W swojej pracy używają sprawdzonych i bezpiecznych środków antybakteryjnych i odgrzybiających do czyszczenia klimatyzatorów.

Nie lekceważ tych oznak!

Jeśli:

  • uruchamiając klimatyzację czujesz zapach stęchlizny,
  • zauważasz na klimatyzatorze szare lub czarne naleciałości (osady pleśni i grzybów),
  • masz obniżone samopoczucie i zauważasz pojawienie się reakcji alergicznej

to znak, że czas zadbać o czystość powietrza w Twoim otoczeniu!

By w pełni zadbać o Twoje urządzenie dostarczamy także usługę ozonowania klimatyzatorów jak i całych pomieszczeń! Dzięki właściwościom odkażającym i swojej gazowej strukturze jest w stanie dotrzeć wszędzie i rozprawić się nawet z najgorszymi zanieczyszczeniami.

55-200 Marcinkowice ul. Krucza 19
Pon - Pt: 8:00-17:00
Copyright © 2019 eklimatyzacje.pl All rights reserved.